3D podlahy

Dekorativní 3D podlahy nabízejí moderní systém lité podlahy a to jak pro interiéry, tak i exteriéry. Použití litých 3D polymerových či epoxidových podlah je možné i v průmyslových, administrativních prostorách. Polymerové lité podlahy mají velkou životnost a jsou značně odolné vůči vysokým teplotám, navíc jsou vodě odolné a odolávají poměrně dobře i chemikáliím.

Možnost využití takové podlahy v široké škále desénových řešení dovoluje každé místnosti stát se jedinečnou. Trojrozměrný 3-D design umožňuje vytvořit iluzi „živé podlahy“, ponořit se do jedinečné atmosféry kosmického či podmořského prostoru. Jako předlohu obrazu pro podlahu si můžete vybrat z různých fotografií a obrazů. Barevné provedení podlahy dodá vašemu interiéru jedinečnost a originalitu.

Na vaši žádost můžeme vytvořit exkluzivní umělecké lité podlahy pomocí ruční práce, s použitím různých barev a uměleckých efektů. Technologie vytváření umělecké lité podlahy je velmi odlišná od obvyklé, díky doplnění finálního nanesení buď lesklé, nebo matné vrchní vrstvy.

3D podlahy
« 1 z 2 »