Lité podlahy

Lité epoxidové a polyuretanové podlahy

Trendem posledních let je aplikace epoxidových a polyuretanových stěrek do interiérů. Stěrky nabízí originální vzhled, povrch beze spár a výbornou udržovatelnost podlahy.

Podlahové plochy tvoří nedílnou a jednu z nejvíce využívaných částí každého objektu (kuchyně, chodby, garáže, technické místnosti atd.). Lité podlahy na bázi epoxidových pryskyřic nebo polyuretanových systémů už dávno nejsou doménou jen průmyslových a komerčních objektů. Jejich dokonale hladký, lesklý či matný, vysoce odolný a bezespárý povrch je velmi populární i v domácnostech

Litá podlaha je jedinečná podlahová krytina, která Vám může sloužit nejméně čtyřicet let. Není třeba se obávat o ekologickou čistotu materiálů. Vysoká úroveň splnění ekologických požadavků je doložena potřebnými certifikáty a povoleními.


Dobrá kvalita a dlouhá životnost litých podlah.

Dlouhá životnost litých podlah vyplývá z vysoké jakostí použitých materiálů. Spolupracujeme jen s nejlepšími zahraničními i českými výrobci, a proto nemusíte pochybovat o vysoké jakosti litých podlah, které u nás zakoupíte.

Všechny lité podlahy jsou odolné vůči opotřebení, odolávají úderům a vlhkosti, jsou odolné vůči různým chemikáliím. Takové vlastnosti nemá žádná jiná známá podlahová krytina.

Lité podlahy jsou odolné vůči mechanickému poškození. Nepoškodí je ani případné stěhování nábytku. Pokud na ně spadne těžký předmět, na litých podlahách to nezanechá žádné viditelné stopy. Lité podlahy odolávají kyselinám a žíravinám. Díky těmto vlastnostem jsou lité podlahy použitelné v jakýchkoliv prostorech.

Aby byly podlahy perfektní, tím nejdůležitějším je dobrý betonový základ. Ten musí být naprosto rovný a z kvalitních materiálů.


Výhody litých podlah

 – snadno udržitelný hladký povrch
 – 100% voděodolný
 – hygienická nezávadnost
 – velmi dobrá chemická a mechanická odolnost
 – možnost protiskluzové úpravy
 – celoplošné kotvení k současnému podkladu
 – monolitický povrch beze spár
 – tlumení hluku
 – schopnost překlenutí drobných trhlin
 – žádné náklady během životního cyklu
 – bezespárá aplikace

 

Lité podlahy